05.05.2026
10 генераторів і 10 зарядних станцій для підрозділу БАС ДПСУ «Фенікс»
10 комплектів енергозабезпечення — у «Фенікса».
550 000 грн ваших донатів стали генераторами та зарядними станціями для підрозділу БАС ДПСУ «Фенікс», який працює на Костянтинівському, Добропільському, Лиманському та Запорізькому напрямках. Передали 10 генераторів і 10 зарядних станцій — щоб пілоти «Фенікса» могли безперебійно працювати в небі та стримувати ворога.
У бойових умовах ця техніка — розхідний ресурс. Генератори та зарядні станції регулярно виходять з ладу, пошкоджуються внаслідок уражень позицій або залишаються там, звідки доводиться відступати. Тому потреба в них — постійна:
- Це електрика для дронів.
- Це зв’язок на позиціях.
- Це можливість працювати без зупинок.
Забезпечити підрозділ генераторами та зарядними станціями вдалося в рамках кампанії «ЦЕЙ ЗБІР, ЦЕЙ ЗБІР» — завдяки донатам під час концерту пам’яті Степана Гіги та внескам благодійників, зокрема компанії SPD Technology, за що ми щиро дякуємо!
У результаті зібрали 550 000 грн замість запланованих 700 000 грн, але завдяки оптимізації закупівель цієї суми вистачило, щоб повністю закрити потребу в 10 комплектах.
P. S. Підсилення «Фенікса» триває. Разом із мережею хімчисток «ЦЕХ» збираємо ще 200 000 грн для підрозділу. 50 грн з кожного замовлення у «ЦЕХ» іде на збір. А донат від 200 грн дає шанс виграти пилосос Dyson.
Регулярна підтримка = стабільна робота екіпажів. Дякуємо захисникам і продовжуємо підсилювати їхню роботу!